Якщо ви розпочали спорудження власного будинку або здійснюєте його реконструкцію, встановлюєте котел, кондиціонер, облаштовуєте вентиляцію, каналізацію тощо – вам не обійтися без буріння отворів за допомогою технології алмазного буріння.

Необхідність просвердлити отвір у стіні, фундаменті, плиті перекриття змусить вас скористатися послугами фахівців, які володіють професійним обладнанням. Самостійно просвердлити якісний отвір у бетонній або цегляній стіні неможливо. Ті, хто намагався це зробити власноруч перфоратором довго згадуватимуть про муки, через які вони пройшли: фізичні навантаження, витрата часу і нервів, брудний одяг, пил, шум, прибирання приміщення…

Алмазне буріння стане у пригоді кожному, хто потребуватиме просвердлити отвір у стіні, стелі або фундаменті будинку.

Технологія алмазного буріння надає можливість якісно і швидко свердлити отвори у будь-якому матеріалі будинку: шлакоблок, цегла, штучний камінь, бетон, армований бетон. Завдяки твердості алмазних кристалів ріжучих кромок просвердлити отвір просто і швидко. Перевагою цієї технології є безударна обробка матеріалу та відсутність вібрацій. Під час роботи установки алмазного буріння відсутній пил у приміщенні, не з’являються тріщини у матеріалі, а отвір буде рівним і гладким. Жодної подальшої обробки готового отвору здійснювати не потрібно. Пробурити отвір глибиною від одного до п’яти сантиметрів можна всього лише за хвилину!

Наша компанія володіє кількома установками сверління отворів і ми готові швидко та якісно просвердлити отвори діаметром від 30 мм до 600 мм., навіть під кутом від 45 до 90 градусів. Найбільша глибина буріння – 1 метр.

Ви маєте змогу переконатися, що послуги на алмазне буріння отворів фірми «ЗАХІДСТАРБУД» професійні, а ціни цілком доступні та відповідають якості.

АЛМАЗНЕ БУРІННЯ ОТВОРІВ

У кожної будівельної компанії або приватної особи, яка будує чи ремонтує власний будинок, рано чи пізно виникає потреба зробити отвори у твердих поверхнях (цегляній стіні, бетоні, армованому бетоні, шлакоблоці тощо). Ідеальним інструмент для свердління отворів є професійна установка алмазного буріння.

Алмазне буріння широко застосовують під час таких робіт: штроблення бетону під електричну проводку, буріння отворів під труби водопостачання, стояків опалення, а також газопроводів, свердління фундаментів будівель для здійснення під’єднань до магістралей загальних інженерних мереж, буріння отворів для встановлення системи вентиляції та кондиціонування, свердління перекриттів під установку автоматичних систем пожежопопередження та пожежогасіння, підключення Інтернету, щоб підключити засоби масової комунікації, під час демонтажу стін і перекриттів, прорізування ніш для меблів, сейфів, акваріумів та іншого обладнання.

Переваги установок алмазного свердління:

          Змога використовувати в ручному режимі або на станині;

          Використовують для сухого і мокрого буріння;

          Забезпечення зручного положення майстра впродовж усього процесу буріння;

          Швидке і легке буріння під кутом до 45 °С, яке не потребує додаткових застосувань;

          Швидкозатискний механізм для кріплення моторного блоку. Швидкозатискний патрон для швидкої заміни бурових коронок;

          Можливість кріплення опорної плити вакуумним способом, за допомогою анкерної техніки або швидкозажимної колони;

          Забезпечення доступу для буріння в кутах близько до стіни.

Буріння отворів здійснюють на різних поверхнях – вертикальних і горизонтальних. При цьому можлива градація кута буріння від 45°С до 90°С. Діаметр отворів коливається від 30-ти до 600-т мм. Для такого способу буріння характерна висока швидкість занурення в матеріал поверхні, вона становить приблизно 5 см на хвилину. Свердління отворів у бетоні незмінно супроводжується подаванням води безпосередньо в коронку бура, що дає змогу проводити цей процес безперервно. Застосування промислового порохотяга дозволяє уникнути значних водяних  потьоків по стінах.

Переваги алмазного свердління

Цей спосіб сверління отворів має низку переваг, до яких можна віднести:

          майже ідеально рівну форму отворів, яка не вимагає додаткового трудомісткого оброблення;

          високу точність одержуваних отворів;

          високу швидкість здійснюваних робіт;

          широкий спектр застосування цього виду буріння, крім того, можливість його здійснення в обмеженому просторі, на похилих поверхнях і в незручних місцях;

          відсутність пилу під час виконання робіт, а також низький рівень вібрацій і шуму;

          завдяки відсутності ударної дії, не утворюються інші ушкодження у вигляді тріщин, сколів.

Особливості алмазного оброблення

Щоби просвердлити отвір у бетоні, використовують спеціальний бур, інша назва – алмазна коронка. Це така труба, що має різний діаметр. На один її бік напаюють ріжучі елементи, іншого ж стороною вона за допомогою спеціального пристрою кріпиться до валу двигуна. Перед тим, як свердлити бетон таким інструментом, потрібно переконатися, що на об’єкті є постійно вода. Вода потрібна для охолодження ріжучої кромки алмазної коронки і для вимивання шламу в прорізані отвори. Алмазне буріння отворів у стінах проводять спеціальним обладнанням, яке кріпиться на поверхню за допомогою анкерної системи кріплення, вакуумної плити. Залежно від бажаного діаметру отвору підбирають відповідну коронку.

Алмазне свердління отворів – це доволі технологічний і недешевий спосіб робіт з бетоном. Звичайно, такий вид робіт вимагає певних витрат, але вони окупаються тишею, точністю прорізаних отворів, а також відсутністю додаткового оброблення і виснажливого прибирання.

«ЗАХІДСТАРБУД» – пропонує послуги алмазного буріння отворів будь-якого ступеня складності в стінах, перекриттях і фундаменті. Завдяки чудовому технічному оснащенню і високому професіоналізму працівників, ми можемо впоратися навіть з найскладнішими замовленнями.

Прайс на послуги визначають індивідуально, і він залежить від матеріалу, в якому свердлять отвори, кількості отворів, терміновості виконання робіт та місцезнаходження клієнта.

Дізнайтесь більше інформації за телефоном: +38 (097) 653 01 01
Розрахуйте вартість послуги можна скориставшись формою нижче

Вид робіт:Об'єктПлановий початок виконання робіт:Додатково:
 Можливість підключення до мережі 220В
 Можливість підключення до мережі 380В
 Наявність водопостачання