Фахівці компанії “ЗахідСтарБуд” якісно та оперативно виконають великі об`єими декоративно оздоблювальних робіт.

Декоративна штукатурка – в основному товсто – шарове обробне декоративне покриття призначене для фінішної рельєфної і фактурної обробки стін.
Поділяють декоративну штукатурку на три види:

1) Мінеральна декоративна штукатурка – створює на стелі, стінах або скосах рвану основу країв через доданих в неї середньо роздріблених і дрібно дроблених матеріалів: граніт, мармур.

2) Фактурна декоративна штукатурка – призначена для облицювання стін, стелі, скосів і дозволяє передати переливи, і плавні переходи фарб, глибину поверхні.

3) Декоративна структурна штукатурка – при обробці стін, стелі, відкосів даної штукатуркою, на стіні виходять борозни, це у випадку застосування штукатурки короїд, а звичайна структурна декоративна штукатурка виглядає в нанесеному вигляді як напилений крейда камінь. Даним покриттях 1 і 3-му характерно досить товстий шар покриття до 10 мм і має яскраво-виражену структуру, у випадку 2, це фактурна поверхня, яка імітує природні матеріали 1-3 це дерево, тканину і т.д. а 2 камінь, воду і різні ефекти.

Фактурна Венеціанська штукатурка (часто зустрічаються назви: stucco, «Штука», «венеціанка») поняття «декоративна штукатурка», але як декоративне покриття відрізняється деякими особливостями: венеціанка це тонкошарове декоративне покриття (1-2 мм), має кіл-сть шарів – від 2 до 8 (все залежить від потрібної «глибини» малюнка), дуже гладка на дотик, може має невелике глянсове покриття, створює імітацію химерної форми малюнків (прожилки) які характерні для полірованого каменя (граніт, мармур, кварц, онікс, та інші).