ВИКОНУЄМО ФАСАДНІ РОБОТИ ВЕЛИКИХ ОБЄ`МІВ – ФАРБУВАННЯ, ШТУКАТУРКА, УТЕПЛЕННЯ І ОБЛИЦЮВАННЯ
З часом фасад будь-якої будівлі може потребувати ремонту. І не важливо, штукатурна це система або вентильований фасад. Особливо вразливими є «мокрі» оштукатурені фасади – на них з часом можуть з’явитися темні плями і невеликі тріщини, які лише будуть прогресувати, якщо вчасно не вжити відповідних заходів.
Фасадні роботи всіх видів!

Наша компанія вже десяток років на ринку фасадних робіт. Готові надати свій досвід для вирішення Ваших проблем, щоб спільними зусиллями зберегти фасад Вашої будівлі на довгі роки.

Оздоблювальні роботи фасадів включають наступні етапи:
діагностика і огляд стану огороджувальних та несучих конструкцій;
миття і очищення фасадів від бруду;
облаштування фасаду;
облицювання фасадів;
монтаж фасадної системи;
фарбування фасадів;
герметизація міжпанельних швів;
обробка й ремонт фасаду;
утеплення фасадів будинків і квартир;
монтаж вентиляційних коробів, віконних відливів, водостоків і парапетів.
вствновлення вікон
Від нашої роботи Ви можете очікувати:

високий професіоналізм працівників;
якісне виконання роботи – Ви неодмінно будете задоволені;
оперативність виконання поставленого завдання;
надання гарантії якості на виконану роботу;
використання лише перевірених матеріалів високої якості;
оздоблювальні роботи «під ключ», без обману;
помірні ціни з урахуванням середніх цін на ринку України.

Виконання фасадних робіт передбачає безліч нюансів – підбір матеріалів, дослідження температурного режиму та вологості навколишнього середовища, вибір інструментарію. Знаючи їх, можна попередити більшість будівельних проблем або знайти ефективний шлях вирішення в разі їх виникнення. Фахівці нашої компанії швидко впораються з цим завданням.

Наші фахівці надають повний спектр професійних послуг по фасадних роботах будівель. Ми проводимо фасадні роботи будь-якого ступеня складності на будівлях будь-якої поверховості, типу і класу.
Організовуючи і здійснюючи фасадні роботи, ми гарантуємо якісне, оперативне виконання і довговічність проведених робіт. Виконані силами наших фахівців фасадні роботи повернуть респектабельний зовнішній вигляд вашому будинку, внесуть в екстер’єр будівлі сучасні, актуальні нотки, зроблять фасад будівлі стійким до погодних явищ і інших зовнішніх факторів.
Ми застосовуємо в своїй роботі передові технології будівництва, в свою чергу це гарантує що фасадні роботи відповідають всім європейським критеріям якості и ваш фасад будинку буде довговічним і радувати очі людей ще не один рік.

Фасадні роботи здійснюються із застосуванням якісних, професійних будівельних і оздоблювальних матеріалів, витратних елементів і елементів декору як вітчизняних, так і імпортних виробників.